تشریفات گمرکی در ایران

 

محمولات وارداتی

تیم مجرب نمایندگان کشتیرانی فرورهر دریا پارس و حمل و نقل بین المللی کاسپین، مستقر در تمامی گمرکات فعال کشور آماده انجام تشریفات گمرکی در تمامی مبادی ورودی قانونی و انجام امور اسنادی محموله های مرتبط با این شرکت در کمترین زمان ممکن می باشند.

محمولات صادراتی

همکاران متبحر و حرفه ای ما مستقر در دفاتر مرزی شرکت جهت انجام امور استافینگ محموله های صادراتی شما و انجام تشریفات گمرکی صادرات درکمترین زمان ممکن و با بهینه ترین روشها آماده ارایه خدمات در بنادر جنوبی و مرزهای زمینی رسمی با کشور های همسایه می باشند.

تشریفات گمرکی در سایر کشور ها

ترکیه: نماینده رسمی شرکت فروهر دریای پارس و شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین در ترکیه مستقر در مرز زمینی گوربولاغ ترکیه و همچنین در بنادر استانبول و مرسین بطور مداوم کلیه امور مرتبط با محموله های این شرکت را پیگیری کرده و در صورت بروز هرگونه مساله اقدام به رفع فوری آن با هماهنگی دفتر مرکزی تهران مینمایند.

ارمنستان:نماینده رسمی شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین در مرزنوردوز ارمنستان و مرز جلفا با جمهوری خودمختار نخجوان کلیه امور مرتبط با تشریفات گمرکی ورود به کشور مقصد را با بهترین کیفیت خدمات در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان شرکت ارایه میکنند.

گرجستان: دفتر باکو و نماینده گرجستان شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین کلیه هماهنگی های لازم جهت انجام تشریفات گمرکی در مرز آستارا و سپس از خاک جمهوری آذربایجان تا گرجستان را بطور منظم و با کیفیت به انجام میرسانند.لازم به ذکر است بیش از 40 دستگاه تراک با پلاک کشور گرجستان و رانندگان ایرانی جهت بهبود کیفیت حمل زمینی در این مسیر استراتژیک در نظر گرفته شده.

اتحادیه اروپا:نمایندگان رسمی ما در سراسر اتحادیه اروپا جهت انجام تشریفات گمرکی در اروپا از بلغارستان و لهستان تا غرب اروپا و اسکاندیناوی بطور مستمر و با هماهنگی دفتر مرکزی کلیه امور مرتبط را پیگیری و تا حصول نتیجه پیگیری مینمایند.اروپا همیشه یکی از نقاط قوت حمل زمینی و دریایی برای ما بوده است.بنادر جنوا،رتردام،هامبورگ و انتورپ همواره بنادر استراتژیک حمل دریایی ما بوده اند.

چین:نمایندگان تخصصی ما در بنادر اصلی چین بنادر شانگهای،کینگدائو، نانشا،شنژن،گوانگژو، ووهان،زیامن و…. و همچنین فرودگاههای کشور چین کلیه امور اسنادی و تشریفات گمرکی محموله های دریایی و زمینی مشتریان ما را انجام داده و کلیه امور مرتبط با تسهیل دریافت و ارسال مححموله ها را حسب مورد به انجام میرسانند.

هند: نمایندگان رسمی ما در بنادر ناواشوا و موندرا هندوستان کلیه امور اسنادی و تشریفات گمرکی در این کشور را در اسرع وقت و با دقت تمام با هماهنگی دفتر مرکزی تهران به انجام میرسانند .

دبی: دفتر دبی کشتیرانی فروهر دریای پارس کلیه امور مربوط به امور تشریفات گمرکی، کراس استافینگ به مقصد امریکا و کانادا و استرالیا و همچنین واردات از کشور های مذبور را با کمترین هزینه و دقت تمام جهت تسهیل امور صادرات و واردات شما مشتریان عزیز از بندر جبل علی به انجام میرسانند.عملیات کراس استافینگ در دبی همواره یکی از نقاط قوت ما بوده و به لحاظ کیفیت و قیمت در این زمینه همواره جزو بهترین ها بوده ایم.