صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس

کشورهای حاشیه خلیج فارس با توجه به نحوه سرمایه گذاری در بخشهای مختلف تولید و ایجاد بازارهای صادر و وارد کننده بین المللی در سالهای اخیر و وجود شرکتهای سرمایه گذار واسطه در اغلب آنها , به عنوان یکی از مهم ترین خریداران مواد خام و اولیه صنایع پتروشیمی و نفت ایران تبدیل شده اند.
اغلب شرکتهای بزرگ اروپایی نیز اغلب با ایجاد دفاتر یا اعطای نمایندگی ها در این کشور ها غیر مستقیم نسبت به خرید یا فروش با میهن عزیزمان اقدام میکنند.
سرمایه گذاری در بخش کشتیرانی و ایجاد قوانین بسیار ساده گمرکی این کشورها را به مبدا بسیار جذاب جهت خرید کالا توسط وارد کنندگان ایرانی تبدیل کرده است.

اطلاعات زیر مربوط به کالاهای صادراتی غیر نفتی ایران به کشورهای حوزه خلیج فارس بوده که می‌تواند تا حد زیادی به تجار و بازرگانان در شناخت نیازهای صادراتی کمک کند:
مواد و محصولات غذایی از قبیل خرما، پسته، گوجه فرنگی، هندوانه، کلم، کاهو، خیار و خیارترش، کدو، زعفران و برخی محصولات دیگر
انواع شیشه، سیمان سفید، گچ، آهن و مواد معدنی دیگر
سنگ گچ، سنگ‌های معدنی مانند سنگ مرمر و تراورتن، انواع رنگ‌ها و همچنین ورقه‌های فلزی
صنایع دستی، فرش، گیلم و انواع کف‌پوش
محصولات کشاورزی از قبیل یونجه، کاه، انواع علوفه و خوراک دامی در قالب‌ها و اشکال گوناگون بسته‌بندی شده یا غیر از آن
گوسفند زنده و سایر حیوانات زنده به همراه انواع گوشت
بدنه کامیون و کامیونت، میله‌های گرم از آهن یا فولاد، کف‌پوش‌های غیرمخملی‌ باف، لوله و پروفیل
سایر محصولات مانند بیسکویت، انواع کنسرو، لوازم خانگی

وظیفه ما

شرکت فروهر دریا با بهره مندی از نمایندگی خطوط کشتیرانی خود و همچنین امکان استفاده از سرویسها و قیمت های متنوع و قابل رقابت زنجیره تمایندگی های فورواردری که عضویت آن را دارد.
توانایی حمل انواع محمولات را در حوزه خلیج فارس دارا میباشد.